Mercedes Vip Vito

0
Günlük
Mercedes Vip Vito
  • Dizel
  • Manuel
  • Dijital
  • 500 lt

ARAÇ HAKKINDA

Vip Minibüs 4 veya 8 kişilik (Şoförlü Hizmet Verilmektedir.)
Minibüs 8 - 16 kişilik

Çanakkale Vip (Shuttle) Transfer
İstanbul Havaalanı (Airport) Transfer
Canakkale Bursa Transfer
Canakkale Truva (Troia) Transfer
Canakkale İzmir Transfer
Canakkale Bandırna Transfer
Canakkale Şehitlik Abide Transfer
Canakkale Assos Berhamkale Transfer
Canakkale Gökçeada İmbros Transfer.
Canakkale Bozcaada Tenedos Transfer
Canakkale Havaalanı (Airport) Otel Transfer

Sevgili Misafirler,

İşletme olarak en birincil görevimiz sizleri gideceğiniz yerlere güvenli, rahat, konforlu bir şekilde trafik kurallarına uyarak ulaştırmaktır.Başlangıç noktasından (havalimanı, herhangi bir buluşma yerinden) varacağınız yere kadar emin ellerde hizmet sunmaktayız. Arzu ettiğiniz takdirde araçlarımızda bebek koltuğu sunulmaktadır. 0-6 yaş aralığı çocukların transferi ücretsizdir. Sizlere onaylamış olduğumuz tarifenin haricinde herhangi bir ilave ücret talep edilmeyecektir. Danışmak ya da kendi programınıza belirlemek istediğiniz hallerde bizimle telefon ve mail aracılığı ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz transfer rezervasyonlarının iptalini ya da değişikliğini 24 saat önceden bildirimde bulunmanız hizmet kalitemiz açısından önemlidir.


Buluşma Yeri

Havalimanı yolcu geliş kapısında personelimiz tarafından “ONUR RENT A CAR” olan tabela ile karşılanacaksınız. Rezervasyon konfirmelerinizi yanınızda getirmeniz daha rahat ulaşım ve buluşma açısından yararlı olacaktır. Havalimanı içinde, pasaport kontrolünde veya bagaj alımlarında sorun yaşamanız halinde lütfen bize bilgilendirme yapınız, görevli personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Havalimanı Transferi

Yapacağınız rezervasyonlardaki bilgilerinizin doğruluğu sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı mümküm kılar. Lütfen onay mailinizi inceleyip doğruluğundan emin olunuz. Zamanında buluşma noktasında olmayı taahhüt eder, uçak gecikmelerinde veya elveriş durumlarda ilave ücret talep edilmez.